Przeprowadzka

Przeprowadzka mieszkania, domu, przeprowadzka biura? Przeprowadzka lokalna czy międzynarodowa ? Sama myśl o przeprowadzce u większości z nas wywołuje stres. W najlepszym wypadku – lekkie obawy. Zwłaszcza u tych z nas, którzy nigdy jeszcze tego nie robili. Zaufaj nam – doskonale wiemy jak temu zaradzić.

Przeprowadzka jest jednym z najbardziej stresujących momentów w życiu. Nie ważne, czy przeprowadzasz się na drugą stronę ulicy, czy na drugi koniec Europy… Z drugiej jednak strony, jest to naprawdę idealny moment i szansa, aby zrobić porządek wokół siebie – usunąć zbędne przedmioty, coś komuś podarować, posegregować rzeczy – do czego gorąco Cię zachęcamy!

Po wielu latach doświadczenia w tej branży, mamy wiele sposobów na to, abyś przeszedł przeprowadzkę komfortowo, w sposób zaplanowany i co najważniejsze, bez stresu. Od tego właśnie jesteśmy. Planujemy, wyliczamy objętość przenoszonych przedmiotów, wybieramy optymalny transport, materiały do pakowania i zabezpieczenia Twoich rzeczy przed zniszczeniem, pomagamy w noszeniu mebli i kartonów. Dzięki temu Ty, będąc w świetnej kondycji psychicznej, ponieważ nie musisz myśleć o sprawach przyziemnych, możesz skupić się na rzeczach pozytywnych, bardziej ważnych takich jak np. aranżacja wnętrza w nowej lokalizacji, czy sprawy związane z umowami za media. My zapewniamy kompleksową usługę od A do Z w zakresie przeprowadzki, a Ty masz święty spokój.

Nasze usługi obejmują planowanie, kompleksowe pakowanie mienia, włącznie z dokumentami, ubraniami czy akcesoriami kuchennymi, zabezpieczenie sprzętu RTV i AGD, obrazów, roślin doniczkowych, zastawy stołowej, transport oraz pomoc w przenoszeniu na terenie całej Europy.

Nie ważne czy jesteś osobą prywatną i przeprowadzasz się z mieszkania do domu, z domu do mieszkania czy przenosisz małe biuro czy całą siedzibę firmy. Zaoszczędź sobie niepotrzebnych nerwów, bałaganu, bieganiny i frustracji. Mnóstwo osób korzysta już tylko z firm przeprowadzkowych i nie bez powodu. Zaoferujemy Ci dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania oraz zaangażowanych i doświadczonych pracowników, Twoja przeprowadzka pójdzie sprawnie i bez problemów, a Ty będziesz cieszył się jej wygodnym skutkiem i zadowoleniem z nowego miejsca pobytu.

Życzymy wszystkim udanej i bezstresowej przeprowadzki!

 

Przeprowadzka mieszkania

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy od 15 lat. Planowanie proponujemy rozpocząć od spotkania lub rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Jego wiedza oraz doświadczenie pozwolą na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W trakcie konsultacji uzyskają Państwo wszelkie informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Czytaj więcej 

 

 

Przeprowadzka biura

Jest to przedsięwzięcie, które wymaga ustalenia precyzyjnego planu działania. Nasz konsultant pomoże Państwu określić najważniejsze kryteria i ustalić harmonogram prac tak, aby nie kolidowało to z pracą w firmie. Czytaj więcej 

 

 

 

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzka miedzynardowa

Przeprowadzimy Cię kompleksowo z gwarancją profesjonalnej obsługi. W ramach naszych działań tworzymy plan przeprowadzki, przygotowujemy dokumentację niezbędną w obrocie międzynarodowym oraz pakujemy mienie zgodnie ze standardami transportu międzynarodowego. Czytaj więcej