Firma-przeprowadzkowaFIRMA PRZEPROWADZKOWA ABRA REMOVALS od 2007 roku w branży. Oferujemy naszym klientom przeprowadzki mieszkań, domów, a także przeprowadzki biur i firm. Zajmujemy się przeprowadzkami lokalnymi i międzynarodami. Przeprowadzka u większości z nas wywołuje stres. W najlepszym wypadku – lekkie obawy. Zwłaszcza u tych z nas, którzy jeszcze nigdy się nie przeprowadzali. Zaufaj nam jako firma przeprowadzkowa działająca bardzo długo na rynku, doskonale wiemy jak temu zaradzić.

Przeprowadzka to często dla klientów duży stres. Bez względu, czy przeprowadzasz się na drugą stronę ulicy, czy na drugi koniec Europy. Z drugiej jednak strony, jest to naprawdę idealny moment i szansa, aby zrobić porządek wokół siebie. Usunąć zbędne przedmioty, coś komuś podarować lub posegregować rzeczy – Do czego gorąco zachęcamy!

FIRMA PRZEPROWADZKOWA – Dlaczego My ?
Po wielu latach doświadczenia w tej branży, mamy wiele sposobów na to, abyś przeszedł przeprowadzkę komfortowo, w sposób zaplanowany i co najważniejsze, bez stresu. Dlatego planujemy, wyliczamy objętość przenoszonych przedmiotów, wybieramy optymalny transport, materiały do pakowania i zabezpieczenia Twoich rzeczy przed zniszczeniem. Pomagamy w noszeniu i ustawieniu mebli w nowej lokalizacji. Dzięki temu Ty, będąc w świetnej kondycji psychicznej, ponieważ nie musisz myśleć o sprawach przyziemnych, możesz skupić się na rzeczach pozytywnych. Bardziej związanych z np. aranżacja wnętrza w nowej lokalizacji, czy z umowami za media. Z naszej strony zapewniamy kompleksową usługę od A do Z w zakresie całej przeprowadzki, utylizacji i przechowalni rzeczy.

Nasza firma przeprowadzkowa zajmie się planowaniem, kompleksowym pakowaniem mienia. Spakujemy wszystkie dokumenty, ubrania czy akcesoria kuchenne. Zabezpieczymy cały sprzęt RTV i AGD. Zajmiemy się odpowiednim przewozem obrazów, roślin doniczkowych, zastawy stołowej. Oferujemy transport oraz pomoc w przenoszeniu na terenie całej Europy.

Jeśli jesteś osobą prywatną i przeprowadzasz się z mieszkania do domu lub przenosisz małe biuro czy całą siedzibę firmy.

Zaoszczędź sobie niepotrzebnych nerwów, bałaganu, bieganiny i frustracji. Mnóstwo osób korzysta już tylko z firm przeprowadzkowych i nie bez powodu. Zaoferujemy Ci dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania oraz zaangażowanych i doświadczonych pracowników, Twoja przeprowadzka pójdzie sprawnie i bez problemów, a Ty będziesz cieszył się jej wygodnym skutkiem i zadowoleniem z nowego miejsca pobytu.

Życzymy wszystkim udanej i bezstresowej przeprowadzki!

 

Przeprowadzka mieszkania

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy od 15 lat. Dlatego planowanie proponujemy rozpocząć od spotkania lub rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Dodatkowo jego wiedza oraz doświadczenie pozwolą na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto w trakcie konsultacji uzyskają Państwo wszelkie informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Czytaj więcej 

 

 

Przeprowadzka biura

Jest to przedsięwzięcie, które wymaga ustalenia precyzyjnego planu działania. Dlatego nasz konsultant pomoże Państwu określić najważniejsze kryteria i ustalić harmonogram prac tak, aby nie kolidowało to z pracą w firmie. Czytaj więcej 

 

 

 

Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzimy Cię kompleksowo z gwarancją profesjonalnej obsługi. Dlatego w ramach naszych działań tworzymy plan przeprowadzki, przygotowujemy dokumentację niezbędną w obrocie międzynarodowym oraz pakujemy mienie zgodnie ze standardami transportu międzynarodowego. Czytaj więcej