MAGAZYNOWANIE MIENIA


Magazynowanie mienia warszawa

Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku konieczności przedstawienia dodatkowych informacji lub pod tel. +48 697 165 055

www.twojaprzechowalnia.pl

Lokalizacja Instalatorów 5, Warszawa

 

Planujesz remont, budowę lub aranżację wnętrza i potrzebujesz pustej przestrzeni ?

Skorzystaj z przechowalni rzeczy na czas remontu. Nasz ekipa przyjedzie po Twoje mienie i dostarczy Ci w dogodnym terminie.

Pracujesz w domu i nie masz już gdzie archiwizować dokumentów ?

Nie droga przestrzeń rozwiązuję sprawę, archiwizuj dokumenty lub towar w wynajętych boksach. Oprócz tego możesz poprosić o dostawę twojego towaru do klienta.

Chcesz wynająć swój dom/mieszkanie ale boisz się, że ktoś zniszczy Twoje meble ?

Coraz częściej klienci rezygnują z wynajmu mieszkania z meblami i przechowują cenne mienie w naszym magazynie.

Oferujemy Państwu magazynowanie mienia/przechowalnie rzeczy, materiały pakowe, transport i utylizacje zbędnych gabarytów. Jesteśmy do dyspozycji i zawsze staramy się doradzić najlepsze rozwiązania. Dlatego możemy zaspokoić potrzeby naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozwiązania dla firm

Jeśli chciałbyś część procesów logistyki i transportu przekazać firmie zewnętrznej możemy dostarczać mienie do Twoich klientów. Obsługujemy sklepy meblowe, siłownie, a także eventy, punkty handlowe. Dlatego zadzwoń do nas i powiedz nam czego potrzebujesz.

Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości materiałów do pakowania i co najważniejsze możemy Ci to dostarczyć.

 

Twojaprzechowalnia.pl:

  • przechowywanie mebli,
  • rowerów, nart, sanek oraz innych sprzętów zimowy,
  • sprzęt do ćwiczeń: typu rower stacjonarny, bieżnia, atlasy,
  • sprzęt do nurkowania,
  • przechowalnia mienia na czas remontu

Bezpieczne przestrzenie. 

Wynajmij skrzynie na długi lub krótki okres. Oferujemy wiele dodatkowych usług, w tym materiały opakowaniowe, kompleksowe przeprowadzki, wynajem transportu wraz z kierowcą, profesjonalne zabezpieczenia. Montaż i demontaż mebli. Dostarczamy rozwiązania dla osób indywidualnych oraz małych i dużych firmy. Dlatego zadzwoń i porozmawiajmy.

Magazyn na zamkniętym terenie z systemem kontroli ruchu.

Suche i czyste środowisko. Bezpieczne przechowywanie w naszym obiekcie chroni firma Solid Security. Przestrzenie na długi lub krótki okres najmu. Materiały opakowaniowe, własny transport, międzynarodowe standardy zabezpieczeń mienia.

Wygodna dostawa

Po zakończeniu usługi przechowywania dostarczymy Twoje mienie do wyznaczonej lokalizacji. Jeździmy osobiście do wszystkich krajów UE oraz Szwajcarii. Aby ustalić dostawę w innym kraju najlepiej skontaktować się telefonicznie. Ponieważ każdy inny kierunek ustalany jest indywidualnie.

Proste płatności

Co najważniejsze rozliczenia dokonasz na podstawie wygenerowanej przez nas Faktury Vat. Preferujemy rozliczenia w formie abonamentu w opcji: miesięcznie, kwartalnie, pół roku, rok.

Ubezpieczenie

Dla Twojego spokoju zapewniamy dodatkowe ubezpieczenia przed ogniem, wodą, ubezpieczenie tranzytowe. Obejmuje ono Twój towar w trakcie transportu od momentu wyjazdu z magazynu do dostawy końcowej.

Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza usługa odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

Dodatkowe usługi

  1. Usługa serwisu przeprowadzkowego ( wynajem pracowników na godziny)
  2. Niszczenie dokumentacji ( 2 klasa bezpieczeństwa )
  3. Wywiezienie i utylizacja materiałów i sprzętów biurowych.
  4. Wszelkiego rodzaju usługi przeprowadzkowe na terenie kraju i całej Unii Europejskiej
  5. Materiały pakowe