PRZEPROWADZKA

FIRMA PRZEPROWADZKOWAPrzeprowadzka mieszkania, domu, przeprowadzka biura? Przeprowadzka lokalna czy międzynarodowa ? Sama myśl o przeprowadzce u większości z nas wywołuje stres. W najlepszym wypadku – lekkie obawy. Zwłaszcza u tych z nas, którzy nigdy jeszcze tego nie robili. Dlatego zaufaj nam – doskonale wiemy jak temu zaradzić.  Czytaj dalej

Przeprowadzka mieszkania

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy od 15 lat. Dlatego planowanie proponujemy rozpocząć od spotkania lub rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem ponieważ jego wiedza oraz doświadczenie pozwolą na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo z piszemy listę oczekiwań i w  trakcie konsultacji uzyskają Państwo wszelkie informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czytaj dalej

 

Przeprowadzka biura

Jest to przedsięwzięcie, które wymaga ustalenia precyzyjnego planu działania. Dlatego nasz konsultant pomoże Państwu określić najważniejsze kryteria i ustalić harmonogram prac tak, aby nie kolidowało to z pracą w firmie. Dodatkowo z odpowiednim wyprzedzeniem wyposażymy Państwa w pakiet klarownych i  jasnych instrukcji reguł skierowanych do konkretnych osób na poszczególnych etapach przedsięwzięcia, co pozwoli uniknąć zagrożeń i sytuacji niebezpiecznych lub niepożądanych. 

Czytaj dalej

 

Przeprowadzka międzynarodowa

Kompleksowa przeprowadzka międzynarodowa z gwarancją profesjonalnej obsługi. Dlatego też  bazujemy na inteligentnych rozwiązaniach i wysokich standardach zabezpieczeń. Dodatkowo zadbamy o każdy szczegół. Dlatego w ramach naszych działań tworzymy plan przeprowadzki, przygotowujemy dokumentację niezbędną w obrocie międzynarodowym oraz pakujemy mienie zgodnie ze standardami transportu międzynarodowego. Oprócz tego na specjalne życzenie naszych Klientów oferujemy dodatkowe ubezpieczenie. Jeśli zajdzie taka potrzeba zajmiemy się całościowo demontażem i montażem mebli czy oświetlenia. Służymy również usługą utylizacji lub przechowalni rzeczy.  Uzyskaj bezpłatną wycenę Czytaj dalej

 

Jest to szybkie, proste i bezpłatne a dodatkowo otrzymasz darmowe wskazówki. Realizujemy jednoznaczną politykę cenową wobec wszystkich klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. W celu przedstawienia oferty cenowej niezbędny jest kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Dlatego prosimy o tel. +48 697 165 055 lub skorzystanie z formularza na stronie i podanie niezbędnych informacji.

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Tel (wymagane)

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Abra Removals z siedzibą w Warszawie, ul. Dzielna 78/68, w celu obsługi zgłoszenia, realizacji zlecenia, udzieleniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

   

  Przeprowadzki Szwajcaria

  Przeprowadzki Szwajcaria