Przeprowadzamsie.pl Przeprowadzki Warszawa
W czym ci pomożemy ?

Przeprowadzka siedziby biura

Przeprowadzki firmowe

Przedsięwzięcie, które wymaga ustalenia precyzyjnego planu działania. Nasz konsultant pomoże Państwu określić najważniejsze kryteria i ustalić harmonogram prac tak, aby nie kolidowało to z pracą w firmie. Ponieważ prostota przekazu i właściwy moment dostarczenia odbiorcom wszystkich informacji wpływa na jakość współpracy. Ilustrujemy wszelkie możliwe zagrożenia płynące z niezastosowania się do ustalonych reguł i dbamy, aby trafiły do odpowiednich osób z właściwym wyprzedzeniem.

Zapewniamy:

Sprawne funkcjonowanie firmy

Cechą charakterystyczną przeprowadzek korporacyjnych jest podporządkowanie jednemu priorytetowi – zagwarantowanie sprawnego funkcjonowania firmy podczas prac. Stawia to przed firmą przeprowadzkową szczególne wymagania. Wyspecjalizowani pracownicy zajmą się pakowaniem dokumentacji, sprzętu komputerowego, demontażem i montażem mebli, ale również transportem ciężkiego wyposażenia. Dzięki starannemu oznaczeniu wszystkie rzeczy trafiają na właściwe miejsce.

Najważniejsze jest dla nas pełne bezpieczeństwo wyposażenia i danych firmy. Mienie powierzone naszej pieczy jest pod stałą kontrolą.

Pracujemy dla bardzo wymagających klientów w całej Europie. Jeśli szukasz lojalnej i profesjonalnej firmy – dobrze trafiłeś.

Nie oszczędzamy na materiałach pakowych. Nie podejmujemy się zleceń, których nie możemy wykonać, dlatego jak się umówimy, na pewno przyjedziemy w ustalonym terminie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki:

  • biur i firm,
  • magazynów,
  • instytucji i archiwum,
  • biblioteki, urzędów i banków

 

Przewóz rzeczy na:

  • wystawy, targi
  • konferencje, eventy,
  • Obsługa techniczna stoisk firmowych, wysp i pakowanie dokumentacji,

 

 

Zwiększając obszar ujęty w planach, zmniejszamy pole do ewentualnych pomyłek związanych z różną interpretacją intencji klienta. Ośrodek decyzyjny powinien zostać maksymalnie skoncentrowany. Posiadamy wieloletnią, ugruntowaną pozycję na rynku kompleksowych usług przeprowadzkowych oferowanych dla firm i instytucji. Kadra zarządzająca oraz nasi pracownicy posiadają doskonałą znajomość specyfiki branży, oraz doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu właściwe rozwiązania.

Klienci z polecenia
90%
W CZYM CI POMOŻEMY ?

Zobacz również

daniel-eledut-xDkx1NKgJpE-unsplash-1.jpg

Przeprowadzka międzynarodowa

Kompleksowa przeprowadzka międzynarodowa z gwarancją profesjonalnej obsługi. Bazujemy na inteligentnych rozwiązaniach i wysokich standardach zabezpieczeń w trakcie transportu.

 

103

Przechowalnia rzeczy Warszawa

Wynajmij skrzynie na długi lub krótki okres. Oferujemy wiele dodatkowych usług, w tym materiały do pakowania, załadunek i rozładunek,  kompleksowe przeprowadzki z  profesjonalnym  zabezpieczeniem mienia. 

Przeprowadzki mieszkań i domów

Przeprowadzki prywatne mieszkań

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy od 15 lat. Dlatego planowanie proponujemy rozpocząć od spotkania  lub rozmowy z naszym konsultantem. Jego wiedza oraz doświadczenie pozwoli na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.