Przeprowadzamsie.pl Przeprowadzki Warszawa
W czym ci pomożemy ?

Przeprowadzki międzynarodowe

Co oferujemy ?

Przeprowadzki międzynarodowe. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek międzynarodowych oraz gwarancję profesjonalnej obsługi. W ramach naszych działań znajduje się stworzenie planu, przygotowanie dokumentacji niezbędnej w obrocie międzynarodowym oraz pakowanie mienia zgodnie ze standardami transportu międzynarodowego. Na specjalne życzenie naszych klientów oferujemy dodatkowe zabezpieczenia oraz demontaż mebli.

Przeprowadzki międzynarodowe

Jaki transport? Wszystko zależy o kierunku, do którego zmierzamy, a także ilości i wielkości posiadanych gabarytów.

TRANSPORT DROGOWY: większa część przeprowadzek na terenie europy odbywa się za pomocą naszych pracowników i samochodów dostawczych. Często dzięki szerszym  możliwością łączenia transportu najłatwiej obniżyć koszt całej przeprowadzki.

TRANSPORT MORSKI:  jeśli wysyłka ma wyjść poza kontynent europejski to jedyna metoda  przeprowadzki większej ilości mienia. Do dyspozycji podstawiamy kontenery do indywidualnego wykorzystania, przy małych przesyłkach istnieje również możliwość łączenia towarów w specjalnej drewnianej skrzyni.

TRANSPORT LOTNICZY:  najszybsza opcja, ale dostępna tylko przy małych przesyłkach.

Zapewniamy:

  • Terminowość i punktualność
  • Swobodny przepływ informacji
  • Profesjonalny zespół
  • Darmową dostawę materiałów pakowych
  • Ubezpieczenie mienia
  • Aranżacja mienia zgodnie ze wskazówkami klienta
  • Utylizacja zbędnych rzeczy
  • Przechowalnia rzeczy i mebli – magazynowanie mienia.
% klientów z polecenia
85%
Przeprowadzki międzynarodowe
w czym ci pomożemy ?

zobacz również

Przeprowadzki mieszkań i domów

Przeprowadzka mieszkania

Przeprowadzki mieszkań i domów wykonujemy od 15 lat. Dlatego planowanie proponujemy rozpocząć od spotkania  lub rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Jego wiedza oraz doświadczenie pozwoli na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo w trakcie konsultacji uzyskacie Państwo wszelkie informacje i odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

20160623_153601

Przeprowadzki biur Firm

Jest to przedsięwzięcie, które wymaga ustalenia precyzyjnego planu działania. Dlatego nasz konsultant pomoże Państwu określić najważniejsze kryteria i ustalić harmonogram prac tak, aby nie kolidowało to z pracą w firmie. Dodatkowo z odpowiednim wyprzedzeniem wyposażymy Państwa w pakiet klarownych i  jasnych instrukcji skierowanych do konkretnych osób na poszczególnych etapach przedsięwzięcia.

103

Przechowalnia rzeczy mebli

Wynajmij skrzynie na długi lub krótki okres. Oferujemy wiele dodatkowych usług, w tym materiały do pakowania, kompleksowe przeprowadzki, załadunek i rozładunek,  profesjonalne zabezpieczenia mienia . Montaż i demontaż mebli. Dostarczamy rozwiązania dla osób indywidualnych oraz małych i dużych firmy. Po zakończeniu usługi przechowywania dostarczymy Twoje mienie do wyznaczonej lokalizacji.