WSPÓŁPRACA

Projektowanie ogrodów i aranżacje zieleni

Specjalnością naszej firmy jest projektowanie i realizacja ogrodów i zieleni. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice, ale przyjmujemy też zlecenia z całej Polski. W branży funkcjonujemy od 1995r.. W naszej ofercie znajduje się projektowanie ogrodów przydomowych, aranżacja tarasów, nowoczesne ogrody na dachach a także projektowanie zieleni na osiedlach mieszkaniowych, we wnętrzach oraz w otoczeniu biurowców. Poza projektem zapewniamy urządzenie i pielęgnację obiektu.

Kompleksowość usług z tego zakresu jest naszym atutem, gdyż oprócz prac typowo ogrodniczych obejmują one także inwentaryzację istniejących roślin, niwelację terenu, prace ziemne, wykonanie nawierzchni, murków, oczka wodne, systemy nawadniające, drewniane elementy małej architektury i oświetlenie ogrodowe.

Działając zgodnie z zasadami sztuki ogrodowej oferujemy różnorodność stylów i rozwiązań ( ogrody naturalne, klasyczne, rustykalne, orientalne, nowoczesne, ogrody na tarasach, dachach, oranżerie ).

Na naszych stronach mogą Państwo zapoznać się z gotowymi realizacjami, które dotychczas wykonaliśmy. Są to aranżacje ogrodów i innych obiektów przygotowane w oparciu o nasze autorskie projekty. Prezentujemy także wizualizacje 3D, które mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji o współpracy z nami.

http://www.ogrodyniwa.pl