Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa – po Warszawie i z Warszawy zgłoś się do nas. Przeprowadzamsie.pl to profesjonalny  zespół pakerów, monterów jak i kierowców. Przeprowadziliśmy już setki rodzin i biur na terenie całej Polski i UE. W naszym zespole znajdziesz najlepszych fachowców z branży, którzy pracowali dla największych firm przeprowadzkowych na całym Świecie. Dostarczamy naszym klientom w pełni wyszkolonych i doświadczonych pakerów dzięki czemu klienci do nas wracają. Nasze usługi odciążą Cię. Możesz zostawić nam klucze i z pełnym harmonogramem odebrać usługę po jej zakończeniu.

 

W naszej ofercie znajdziesz:

Pakowanie i rozpakowanie 

Oferujemy Ci spakowanie i rozpakowanie całego mienia, które znajduję się w lokalu/mieszkaniu. Ponadto Twoje rzeczy zostaną zabezpieczone i spakowane do opisanych kartonów.

Demontaż i montaż mebli 

Meble wymagające rozkręcenia i skręcenia na miejscu zostają kompleksowo zabezpieczone. Wszystkie części, śrubki zostają opisane i doklejone do regałów na czas transportu. Dlatego nie musisz wynajmować zewnętrznej ekipy.

Instalacja oświetlenia

W naszym zespole znajdziesz złote rączki, wystarczy wcześniej zgłosić nam taką potrzebę.

Zakup mebli i ich transport

 Zakupujemy dla naszych klientów meble np. w  IKEA, AGATA, FABRYKA SYPIALNI  i dostarczamy pod wskazany adres.

Zabezpieczenie przewożonych przedmiotów

Wszystkie nasze ładunki za każdym razem kompleksowo zabezpieczamy na czas transportu.

Wniesienie i zniesienie sprzętu

Jeśli posiadasz ciężkie gabaryty typu fortepian, sejf nasza ekipa posiada odpowiedni sprzęt aby zrealizować nawet najbardziej specyficzny ładunek.

Własny transport

Posiadamy własny transport, dzięki czemu możemy dobrać wielkość paki do potrzeb ładunku. Dlatego u nas nie przepłacisz.

Materiały pakowe

W naszej ofercie znajdziesz materiały pakowe w cenie: kartony, folie, strech, bąbelki, pianki, koce – oprócz tego jeśli potrzebujesz tylko materiały dostępne są również w osobnej sprzedaży.

Ubezpieczenie powierzonego nam mienia

Oferujemy ubezpieczenie podstawowe jak i możliwość dokupienia polisy na miarę potrzeb.

Przechowalnia rzeczy

Jeśli planujesz remont mieszkania, potrzebujesz przechować  swoje meble na krótki lub długi okres najmu. Dlatego właśnie stworzyliśmy magazyn dla naszych klientów. Dysponujemy miejscem magazynowym na wynajem określonej powierzchni www.twojaprzechowalnia.pl 

Utylizacja zbędnych gabarytów

Na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy usługę utylizacji zbędnych gabarytów. Dokumentów klasa II bezpieczeństwa.